• Slovenčina
  • English

Limuzíny pre výnimočné dni

+421 918 673 177

+421 918 673 177

Odmeňte svoj personal – exkluzívny motivačný program s RAI

Kvôli aktuálnej situácii ostáva väčšina Slovákov doma, aby mohlo zarábať – možno sú to aj Vaši zamestnanci.

Chcete preukázať svoju vďaku aj inak?

Spravte pre svoj manažment akciu – ľudia ostávajú na SK a nechystajú sa na dovolenku kvôli pandémii. Je vhodné ich oceniť za lojalitu a výdrž. Minulé roky sa chodilo na dovolenku – tento rok sa ide do práce.

Vedzte - že sa blížia lepšie časy a onedlho bude všetko v poriadku. Najhoršie sme si už prežili – je čas osláviť príjemnejšie chvíle.

 

MY VÁM ZABEZPEČÍME:

  • PÁRTY VO VEĽKOLEPOM ŠTÝLE – príchod po červenom koberci, v pozadí hra mexickej kapely a prípitok vychladeného šampanského v limuzíne na Vaše úspechy alebo okrúhle výročie Vašej spoločnosti! Výber je len a len na Vás - my Vám garantujeme to, že Vaša firemná párty bude veľkolepá a na profesionálnej úrovni. „Tak si nachystajte peňaženky, kreditky či diamanty“ lebo všetko niečo stojí. :-) :-) :-)

 

  • BRANDING PODĽA VAŠICH PREDSTÁV – zrealizujeme branding loga Vašej spoločnosti na limuzínu a počas celého večera Vás môžu sprevádzať krásne hostesky či modeli s logom Vašej firmy. Verte, bude to štýlové !

 

  • ČAROVNÝ PRIESTOR pre Vašu firemnú párty, spolupracujeme na celom území SK s hotelmi, kaštieľmi, exkluzívnymi reštauráciami či diskotékami, klubmi.

 

  • EXKLUZÍVNE DOPLNKY - pre spestrenie Vašej firemnej akcie Vám môžeme zrealizovať profesionálny ohňostroj, prezentáciu a ochutnávku vín, cognacov a pre „fajnšmekrov“ aj prezentácia cigár v kombinácii s ochutnávkou rumov.

 

Tak prečo na chvíľu neuniknúť z reality, odhodiť kravaty a zabaviť sa vo veľkom štýle???

 

VY ODMEŇTE VÁŠ VÝNIMOČNÝ TEAM A MY VÁM V LIMUZÍNACH S KAPACITOU 16 MIEST V LUXUSNOM INTERIÉRI PRIPRAVÍME ČAROVNÚ ATMOSFÉRU A VEČER PLNÝ ZÁŽITKOV.

PRÍPITOK ŠAMPANSKÉHO A ZÁŽITKOVÁ JAZDA NA VÁŠ FIREMNÝ VEČIEROK V LIMUZÍNACH PRE VÝNIMOČNÉ DNI.